Учительська

Онлайн-навчання

Онлайн-навчання
Онлайн-навчання
Сучасний розвиток інформаційних технологій дає можливість реалізовувати найрізноманітніші форми навчання. Тепер для того, щоб стати студентом одного з вузів або пройти навчання на курсах, зовсім не обов’язково вирушати в інше місто і виділяти для цього вільний час. Завдяки наявності ноутбука або комп’ютера, підключеного до Інтернету, вчитися можна і не виходячи з дому. Саме тому онлайн-навчання стає все більш популярним – при мінімумі незручностей і вимог той, хто хоче чогось навчитися, обов’язково навчиться, без відриву від роботи і дому.

Онлайн-навчання на сьогоднішній день є ще порівняно новою формою навчання, але популярність її стрімко зростає. Найбільш актуальні дистанційні курси, які включають всі необхідні матеріали та посібники, можливість поспілкуватися з живим викладачем, незалежно від місця знаходження учня. Сьогодні такі курси використовуються не тільки для вивчення іноземних мов, а й в процесі підготовки до іспитів з різних предметів, при необхідності «підтягти» школяра з тієї чи іншої дисципліни.

При виборі дистанційного навчання потрібно багато чого враховувати. Якщо таку форму навчання пропонує вищий навчальний заклад, він обов’язково повинен мати відповідну ліцензію. В іншому випадку, навіть при наявності отриманих знань і кваліфікації, підтверджуючих це документів не буде і при прийомі на роботу такий досвід буде неактуальний.

Якщо мова йде про вибір тієї чи іншої організації, що надає навчання в режимі онлайн для отримання конкретних навичок, умінь і знань, бажано пошукати інформацію про неї. Можна почитати відгуки в Інтернеті, пошукати додаткову інформацію та поспілкуватися з колишніми учнями та випускниками, з викладачами, з якими планується навчання.

Важливою перевагою онлайн-освіти є його вартість. Враховуючи всі особливості та переваги як для учня, так і для викладача (йому не потрібно добиратися до місця зустрічі, витрачати час і сили, гроші на дорогу, залишати вдома маленьку дитину і т.д.), вартість такого навчання значно нижче, ніж ціна аналогічних курсів з реальною присутністю учнів і викладачів в лекційних залах.

Безліч переваг надає онлайн-навчання дітям. Дітям набагато звичніше і спокійніше навчатися вдома, сидячи за своїм робочим столом і комп’ютером, а у батьків відпадає необхідність щодня відвозити дитину на заняття. Важливий і великий вибір викладачів при дистанційному навчанні. Так, якщо для вивчення англійської мови чи математики з реальним учителем вибирають відповідного кандидата з педагогів міста, то викладати дистанційно репетитор може, навіть перебуваючи на іншому континенті. Такий широкий вибір дає можливість знайти саме того, хто дійсно буде підходити за всіма вимогами і забезпечить відмінний результат.

Онлайн-репетиторство є прекрасною можливістю не відставати від шкільної програми для дітей, які часто подорожують з батьками і не мають можливості регулярно відвідувати школу. Гарний такий варіант і для дітей з обмеженими можливостями, які хочуть вчитися.

Back to top button