Початкові класи

Не батьки. Хто буде забезпечувати засобами захисту садочки?

Державний експерт Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України Анна Грищенко наголосила, що забезпечувати дітей та працівників дитсадків засобами захисту мають засновники закладів, а не батьки.

Про це вона сказала під час всеукраїнської конференції на тему: “Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021”, відповідаючи на питання, чи мають батьки закуповувати усі матеріали для створення безпечних умов для їхніх дітей у закладах дошкільної освіти в умовах пандемії. Грищенко зауважила, що більшість дитсадків в Україні перебувають у комунальній власності.

“Тому забезпечення цих садочків та інших належить до компетенції засновників тих закладів. Тому саме засновники закладів дошкільної освіти мають забезпечувати заклади усіма необхідними засобами безпеки: масками, антисептиками та іншими необхідними матеріалами в цей період”, – наголосила вона.

Грищенко також зауважила, що організація діяльності закладів дошкільної освіти в новому навчальному році залежатиме від епідемічної ситуації в країні в цілому та в окремих регіонах зокрема.

“За сприятливої ситуації заклади будуть працювати у звичному для них режимі, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників”, – зазначила експерт.

Back to top button