Анонс

На Закарпатті святкуватиметься 74-а річниця Карпатської України

На Закарпатті святкуватиметься 74-а річниця Карпатської України
На Закарпатті святкуватиметься 74-а річниця Карпатської України
З 14 по 16 березня на Закарпатті проходитимуть заходи з нагоди 74-ї річниці Карпатської України.

В урочистих заходах візьмуть участь спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ», Закарпатська обласна організація Конгресу українських націоналістів, Закарпатське Крайове товариство «Просвіта», ВМГО «Національний Альянс», Союз політв’язнів і репресованих, Громадський рух «СІЧ», Ліга жінок України, МГО «Карпатська Варта», ВМГО «Тризуб» ім. Степана Бандери, Фонд регіональних ініціатив, ТОМГО «Галицькі зубри», УНСО, інші організації та просто закарпатці й гості краю.

14 березня в смт. Великий Березний відбудеться відкриття та освячення меморіальної дошки Іванові Рогачу, який був заступником голови Організації народної оборони, членом Головної Команди, військовим писарем «Карпатської Січі», секретарем Президента А. Волошина, членом проводу ОУН, головним редактором тижневика «Українське слово».

15 березня в Хусті – покладання квітів до пам’ятника воїнам Карпатської Січі на Замковій горі, а також покладання квітів до меморіального комплексу на Червоній горі. В цей день в Ужгороді пройде урочиста академія з нагоди 74-ї річниці проголошення Карпатської України та марш пам’яті Героїв Карпатської України. Увечері – поминальна панахида на могилах воїнів Карпатської Січі (кладовище по вул. Капушанській).

Закінчаться урочистості 16 березня в селі Кам’яниця турніром з міні-футболу на кубок «Карпатської Січі».

Back to top button