день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Медики закликають для підтримки здоров’я частіше їсти спаржу

Спаржа- Шкільне життяСпаржа – один з найкорисніших продуктів, кажуть дієтологи . Дослідження показали: спаржа має протизапальні властивості, містить вітаміни С, Е, бета-каротин, цинк, селен і марганець, антиоксидант глутатіон, що складається з трьох амінокислот (глутамінової кислоти, гліцину, цистеїну).

Також спаржа працює як діуретик завдяки вмісту амінокислоти – аспарагина. Вона виводить надлишки рідини і солі. Тому спаржа показана людям з високим тиском і хворобами серця. Ще вона зміцнює кістки – потрібно їсти спаржу мінімум два рази на тиждень – і сприяє нормальному згортанню крові.

Антиоксиданти, які можна знайти в спаржі, допомагають організму позбавитися від вільних радикалів, що ушкоджують клітини, що підвищують ризик раку і які стоять за процесом старіння. До того ж, даний продукт бореться зі зниженням когнітивних здібностей – в ньому є сіль фолієвої кислоти.

Шкільне життя

  
Спаржа - один з найкорисніших продуктів, кажуть дієтологи . Дослідження показали: спаржа має протизапальні властивості, містить вітаміни С, Е, бета-каротин, цинк, селен і марганець, антиоксидант глутатіон, що складається з трьох амінокислот (глутамінової кислоти, гліцину, цистеїну). Також спаржа працює як діуретик завдяки вмісту амінокислоти - аспарагина. Вона виводить надлишки рідини і солі. Тому спаржа показана людям з високим тиском і хворобами серця. Ще вона зміцнює кістки - потрібно їсти спаржу мінімум два рази на тиждень - і сприяє нормальному згортанню крові. Антиоксиданти, які можна знайти в спаржі, допомагають організму позбавитися від вільних радикалів, що ушкоджують клітини, що підвищують ризик раку і…

Оцінити

0