Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Люди занадто залежать від думки інших, показало дослідження

Вчені з Університету Сорбонни, Французького інституту досліджень в галузі інформатики та автоматики і Університету Ексетера з’ясували: небажання виділятися з натовпу змушує нас приймати неправильні рішення. Люди покладаються на думку інших більше, ніж на свої власні інстинкти. До цього призвів процес еволюції.

Фахівці використовували математичні моделі для вивчення механізму розвитку соціальної інформації. Вони провели дослідження на тваринах. Виявилося, потрапити під вплив інших дуже легко. Висновки вчених відображають класичний конфлікт між особистими і колективними інтересами. Цей конфлікт може стати причиною виникнення труднощів у процесі пристосування до нових умов.

Через “стадний інстинкт” багато людей повторюють за іншими, а не роблять вибір самі. Така стратегія знижує чутливість до різних змін. Вона корисна в багатьох ситуаціях, наприклад, за відгуками можна швидко вибрати кращий телефон. Однак, якщо особисті переконання суперечать думкам інших, виникає проблема.

Шкільне життя

  
Вчені з Університету Сорбонни, Французького інституту досліджень в галузі інформатики та автоматики і Університету Ексетера з'ясували: небажання виділятися з натовпу змушує нас приймати неправильні рішення. Люди покладаються на думку інших більше, ніж на свої власні інстинкти. До цього призвів процес еволюції. Фахівці використовували математичні моделі для вивчення механізму розвитку соціальної інформації. Вони провели дослідження на тваринах. Виявилося, потрапити під вплив інших дуже легко. Висновки вчених відображають класичний конфлікт між особистими і колективними інтересами. Цей конфлікт може стати причиною виникнення труднощів у процесі пристосування до нових умов. Через "стадний інстинкт" багато людей повторюють за іншими, а не роблять вибір самі. Така…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*