день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Люди частіше читають погані новини

Американські вчені провели дослідження, згідно з підсумками якого виявилося, що більшість людей воліють читати погані новини, а не хороші.

Психологи провели опитування серед 98 тисяч молодих жінок і чоловіків, які проживають в різних штатах Америки. Фахівці по завершенню ряду експериментів прийшли до висновку, що середньостатистична людина під час читання поганих новин підвищує свій добробут і уникає втрат. Саме у зв’язку з цим друковані видання намагаються додавати собі такі новини.

Коли споживач інформації читає розділи з негативними новинами, він отримує інформацію про те, як же йому уникнути ризиків і економічних втрат. До того ж, люди заспокоюються, розуміючи, що у них все в порядку.

При цьому читання хороших новин, навпаки, може мотивувати читача вкласти кудись свої грошові кошти.

Шкільне життя

  
Американські вчені провели дослідження, згідно з підсумками якого виявилося, що більшість людей воліють читати погані новини, а не хороші. Психологи провели опитування серед 98 тисяч молодих жінок і чоловіків, які проживають в різних штатах Америки. Фахівці по завершенню ряду експериментів прийшли до висновку, що середньостатистична людина під час читання поганих новин підвищує свій добробут і уникає втрат. Саме у зв’язку з цим друковані видання намагаються додавати собі такі новини. Коли споживач інформації читає розділи з негативними новинами, він отримує інформацію про те, як же йому уникнути ризиків і економічних втрат. До того ж, люди заспокоюються, розуміючи, що у них все…

Оцінити

0