Освіта і IT

Кількість електронних підручників щороку зростатиме

У залі колегії МОН України відбулася зустріч із представниками видавництв, які вже займаються розробкою електронних підручників або планують це робити в майбутньому. У заході взяли участь більше ніж 50 стейкхолдерів.

Модерував на зустрічі виконуючий обов’язки директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін. Заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Світлана Литвинова зупинилася на розгляді суперечливих пропозицій до Положення про електронний підручник, громадське обговорення якого завершилося декілька днів тому.

До наради долучилася й Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка зазначила, що впровадження електронних підручників на національному рівні є дуже важливим. Міністр ознайомила присутніх із баченням МОН щодо основних напрямів розвитку з цього питання. Лілія Михайлівна наголосила, що кількість шкіл та назв електронних підручників, що беруть участь в експерименті, будуть щороку збільшуватися. Крім того, використання відкритих ліцензій на електронні підручники, що візьмуть участь в експерименті на державному рівні, надасть можливість іншим учителям застосовувати якісні ресурси в освітньому процесі та побачити їх переваги. Експеримент на державному рівні передбачає забезпечення закладів загальної середньої освіти належним технічним обладнанням, електронним контентом та організацію навчання вчителів.

Back to top button