Здоров'яПсихологія

Інфантильність корисна для мозку, упевнені неврологи

“Дорослі діти” – люди, що живуть з батьками і особливо не обтяжені зобов’язаннями, перебувають у вкрай вигідному становищі. Як показало дослідження, якщо людина може собі дозволити прожити кілька років без турбот, то це підвищить ефективність роботи її мозку, пише The Daily Mail.

За словами експертів, тривалий підлітковий період дозволяє мозку краще розвинутися. Зараз батьки занадто довго опікують своїх дітей, так і не давши їм вирости. І це не так уже й погано, адже мозок зможе краще спеціалізуватися і вийти на новий рівень розвитку. Це підкріплюють і дослідження неврологів.

У підлітковому періоді мозок починає відкидати непотрібне. У результаті виходить ефективно працююча система. Якщо на цей процес йде більше часу (тобто підлітковий період затягується), то якість кінцевої “збірки” підвищується.

Ще одне відкриття: хоча підлітки здатні приймати важкі рішення, з точки зору неврології, ризик перекриває все. Тому вони чують попередження про небезпеку, але все одно роблять ризиковані вчинки. Це біологічна неминучість, властива всім підліткам.

Шкільне життя