Здоров'я

Хочете кинути курити назавжди? Знайдіть свою мотивацію!

Хочете кинути курити назавжди?  Знайдіть свою мотивацію!
Хочете кинути курити назавжди? Знайдіть свою мотивацію!
Про шкоду куріння, напевно, не чули хіба що немовлята. Але вчені знаходять нові причини того, чому якість життя курців нижчий, ніж у некурящих людей.

Дослідження, проведене фахівцями з організацій Gallup і Healthways, показало, що емоційне здоров’я курців більш нестабільне, ніж у тих, хто не схильний до цієї звички, адже курці частіше відчувають негативні емоції.

В опитуванні взяли участь 83 000 респондентів. Більшість людей з числа курців висловили жаль у зв’язку з тим, що взагалі взяли в руки першу сигарету. У ході аналізу отриманих результатів учені дійшли висновку, що некурящі люди набагато легше переносять стреси, їх рідше відвідують тривожні стани, безпричинний смуток і занепокоєння.

Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, чи варто перестати шкодити своєму здоров’ю, можливо, наведені нижче факти переконають вас, що це необхідно.

Здорова зовнішність. Стан шкіри курця залишає бажати кращого – колір обличчя сіруватого відтінку і ранні зморшки ще нікого не зробили краше.

Випадання волосся. До речі, втрата волосся стосується як чоловіків, так і жінок, а одним з головних факторів ризику є куріння.

Вагітність. Найбільша радість в житті жінки – діти. Якщо ви намагаєтеся завагітніти, то першим ділом позбудьтеся від згубної звички.

Задоволення від їжі. Після відмови від сигарет смакові рецептори стають чутливішими, відповідно, і смак їжі подарує більше задоволення.

Бюджет. Прекрасна мотивація, яка допоможе відмовитися від куріння, – матеріальна вигода. Підрахуйте, скільки грошей витягає зі свого бюджету нікотинова залежність, і бажання курити відразу пропаде.

Back to top button