Генетика впливає на ризик розвитку діабету більше, ніж фізична активність

Гени мають вирішальне значення для виникнення деяких захворювань. Це стосується і діабету 2 типу. Хоча фізичні вправи і здорова дієта допомагають знизити ризик розвитку даного захворювання, генетична схильність все ж грає важливішу роль, передає Science World Report .

Вчені з Медичної школи Ікан вивчали взаємодію між фізичною активністю, генетикою і ризиком розвитку діабету. У дослідженні взяли участь більше 8100 американців, 821 з яких страждав від цукрового діабету 2 типу. Фізичні вправи забезпечували людям з високим генетичним ризиком діабету менший захист від його розвитку. Особливо помітно це було в учасників з інсулінорезистентністю.

Однак дослідники враховували тільки участь в спортивних заходах, яке менше впливає на здоров’я, ніж щоденна фізична активність. Крім того, не була вивчена роль здорового харчування, іншого важливого компонента профілактики діабету 2 типу. Експерти вважають, що фізична активність корисна для здоров’я, навіть незважаючи на наявність генетичної схильності. Вона може відстрочити розвиток діабету або знизити інсулінорезистентність.

Шкільне життя

  
Гени мають вирішальне значення для виникнення деяких захворювань. Це стосується і діабету 2 типу. Хоча фізичні вправи і здорова дієта допомагають знизити ризик розвитку даного захворювання, генетична схильність все ж грає важливішу роль, передає Science World Report . Вчені з Медичної школи Ікан вивчали взаємодію між фізичною активністю, генетикою і ризиком розвитку діабету. У дослідженні взяли участь більше 8100 американців, 821 з яких страждав від цукрового діабету 2 типу. Фізичні вправи забезпечували людям з високим генетичним ризиком діабету менший захист від його розвитку. Особливо помітно це було в учасників з інсулінорезистентністю. Однак дослідники враховували тільки участь в спортивних заходах, яке…

Оцінити

0