день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Характер людини може передбачити тривалість життя

Ученим вже давно відомо, що риси характеру впливають на здоров’я і тривалість життя. Наприклад, відкриті і поступливі люди живуть довше, ніж невротики і песимісти. Однак людина не завжди може точно судити про свій власний характер. У зв’язку з цим, дослідники з Вашингтонського університету вирішили вивчити думки друзів піддослідних. Психологи проаналізували дані великого дослідження, розпочатого в 1930-х роках. У ньому взяли участь 600 осіб (300 заручених пар), яким на момент початку дослідження було близько 25 років. П’ять близьких друзів молодих людей заповнили анкети, в яких вони оцінювали характер учасників. Самі добровольці теж розповіли про свої основні якості.
Чоловік і жінка - Шкільне життя
75 років потому дослідники розшукали учасників або їх некрологи, розповідає Psych Central . Вони порівняли відповіді добровольців з відповідями їхніх друзів і з’ясували, чия думка точніше пророкувала тривалість життя. За розповідями чоловіків про себе можна було судити про їх тривалості життя, але все ж не настільки безпомилково, як на думку їхніх друзів. Оцінки, які жінки давали власному характеру, не можна було використовувати для передбачення тривалості їх життя.

Чоловіки, яких друзі вважали сумлінними і відкритими, жили довше за інших, або, навпаки, учасники без цих рис вмирали раніше. Сумлінні люди дисципліновані, організовані, старанні і надійні, а відкриті люди допитливі і винахідливі. У жінок з довголіттям виявилися пов’язані інші риси. Довго жили жінки, які були поступливими і емоційно стабільними (на думку їхніх близьких друзів). Протилежної для емоційної стійкості рисою є невротизм – схильність до гніву, тривоги і депресії. Поступливість говорить про здатність співпрацювати з іншими людьми і співпереживати їм.

Шкільне життя

  
Ученим вже давно відомо, що риси характеру впливають на здоров'я і тривалість життя. Наприклад, відкриті і поступливі люди живуть довше, ніж невротики і песимісти. Однак людина не завжди може точно судити про свій власний характер. У зв'язку з цим, дослідники з Вашингтонського університету вирішили вивчити думки друзів піддослідних. Психологи проаналізували дані великого дослідження, розпочатого в 1930-х роках. У ньому взяли участь 600 осіб (300 заручених пар), яким на момент початку дослідження було близько 25 років. П'ять близьких друзів молодих людей заповнили анкети, в яких вони оцінювали характер учасників. Самі добровольці теж розповіли про свої основні якості. 75 років потому дослідники…

Оцінити

0