день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Екстраверти захищені від інфекцій краще інтровертів

Імунна система екстравертів сильніша, ніж у менш товариських від природи людей. До такого висновку прийшла міжнародна група вчених, що вивчає зв’язок між індивідуальними рисами характеру, здоров’ям і тривалістю життя. Результати їх роботи опубліковані в журналі Psychoneuroendocrinology.

Для участі в дослідженні фахівці Школи медицини Ноттінгемського університету (Великобританія) і Каліфорнійського університету (США) залучили 86 жінок і 35 чоловіків у віці від 18 до 59 років. Всі учасники були фізично здорові і пройшли стандартне психологічне тестування на п’ять основних параметрів особистості: екстраверсію, емоційність, відкритість, доброзичливість і сумлінність. Крім того, у них взяли зразки крові для аналізу активності генів, що регулюють імунну відповідь на різні несприятливі фактори навколишнього середовища.

У результаті з’ясувалося, що підвищена активність таких генів спостерігається у тих, хто набрав найвищі бали за шкалою екстраверсії, тобто дуже люблять спілкування і схильних до соціальної діяльності. У той же час в учасників, чиїм коником виявилася сумлінність, ефективність роботи імунних генів, навпаки, знижена.

«Ми виявили, що індивідууми через свою соціально орієнтовану натуру стикаються з високим ризиком зустрічі з інфекціями, мають саме таку імунну систему, яка здатна захистити їх від цієї загрози. У той же час люди від природи менш товариські меншою мірою захищені від інфекцій», – пояснив лідер групи дослідників професор Кавіта Ведхара (Kavita Vedhara), чиї слова наводяться в повідомленні Ноттінгемського університету. При цьому він зазначив, що вченим ще тільки належить відповісти на питання, що первинне: біологія визначає психологію або навпаки.

Мікроорганізми , корисні і хвороботворні, живуть в людському тілі і оточують його постійно. Людина може довгий час бути носієм будь-якої інфекції (зокрема, статевої або вірусу герпесу ), але при цьому не хворіти сама – цьому перешкоджає імунітет. Якщо ж імунна система ослаблена, захворювання, викликане мікроорганізмом, може проявитися.

Шкільне життя

  
Імунна система екстравертів сильніша, ніж у менш товариських від природи людей. До такого висновку прийшла міжнародна група вчених, що вивчає зв'язок між індивідуальними рисами характеру, здоров'ям і тривалістю життя. Результати їх роботи опубліковані в журналі Psychoneuroendocrinology. Для участі в дослідженні фахівці Школи медицини Ноттінгемського університету (Великобританія) і Каліфорнійського університету (США) залучили 86 жінок і 35 чоловіків у віці від 18 до 59 років. Всі учасники були фізично здорові і пройшли стандартне психологічне тестування на п'ять основних параметрів особистості: екстраверсію, емоційність, відкритість, доброзичливість і сумлінність. Крім того, у них взяли зразки крові для аналізу активності генів, що регулюють імунну відповідь на…

Оцінити

0