день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Довірливі люди володіють певними особливостями мозку

У дослідженні вчених з Університету Джорджії взяли участь 82 людини. Добровольці заповнили анкети, призначені для оцінки рівня довіри до інших людей. Також учасникам показали фотографії людей з нейтральними виразами обличчя. Добровольців запитали, наскільки надійними їм здалися люди на фото, пише Psych Central.

Потім дослідники зробили учасникам МРТ. Вони виявили відмінності в двох областях мозку у довірливих і недовірливих людей. У довірливих добровольців виявилося більше сірої речовини в вентромедіальній префронтальній корі, області мозку, пов’язаної з оцінкою соціальної нагороди. Крім того, у найбільш і найменш довірливих людей був збільшений обсяг мигдалини, що кодує емоційну значимість.

Вчені сподіваються: їх висновки допоможуть у розробці методів лікування аутизму. Існують різні форми цього захворювання, але аутисти досить часто не довіряють іншим людям. Ймовірно, рівень довіри можна підвищити. Це вирішить деякі проблеми з соціальною взаємодією.

Шкільне життя

  
У дослідженні вчених з Університету Джорджії взяли участь 82 людини. Добровольці заповнили анкети, призначені для оцінки рівня довіри до інших людей. Також учасникам показали фотографії людей з нейтральними виразами обличчя. Добровольців запитали, наскільки надійними їм здалися люди на фото, пише Psych Central. Потім дослідники зробили учасникам МРТ. Вони виявили відмінності в двох областях мозку у довірливих і недовірливих людей. У довірливих добровольців виявилося більше сірої речовини в вентромедіальній префронтальній корі, області мозку, пов'язаної з оцінкою соціальної нагороди. Крім того, у найбільш і найменш довірливих людей був збільшений обсяг мигдалини, що кодує емоційну значимість. Вчені сподіваються: їх висновки допоможуть у розробці…

Оцінити

0