день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Для вчителів початкових класів відкрито четвертий, найбільш практичний модуль — «Методи роботи з дітьми»

На платформі EdEra у курсі з інклюзії для вчителів початкових класів відкрито четвертий, найбільш практичний модуль — «Методи роботи з дітьми». З нього вчителі дізнаються, які сучасні підходи та інструментарій можуть застосовувати в роботі, та отримати поради, як організувати комфортне та пізнавальне освітнє середовище для кожного учня.

Тривалість модуля — 3,5 години. Його поділено на лекції, кожна з яких пояснює, як вчителю працювати з дітьми з певними особливостями розвитку. За словами розробників курсу — ГО «Смарт освіта», з цього модуля вчителі дізнаються, як включати дітей з особливими освітніми потребами в роботу всього класу, як адаптовувати для них матеріал і, водночас, зробити навчання ефективним для всіх учнів у класі.

Нагадаємо, що вже зараз онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» опановують близько 16,6 тисяч освітян зі всієї країни. Понад 11 тисяч з них вже пройшли підсумкові тести перших трьох модулів — «Філософія інклюзії. Частина 1», «Організація інклюзивної освіти в Україні. Частина 1» і «Робота вчителя з батьками». Загалом же курс складатиметься з 6 модулів.

Серед освітян, що вже зареєструвалися і проходять курс, більш як 50% — це вчителі початкової школи, 11% — представники адміністрацій загальноосвітніх шкіл, 9% — вчителі-предметники, 9% — працівники дитячих садочків, 7% — психологи, 4% — корекційні педагоги, 2% — логопеди та 8% — інші охочі.

Щоб зробити курс ще кращим, учасникам пропонують долучитися до опитування і через форму зворотного зв’язку допомогти упорядникам вдосконалити курс (посилання на форму зворотного зв’язку можна знайти на сторінках курсу).

Довідково. Онлайн-курс «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» розроблено ГО «Смарт освіта» у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений у межах проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*