Анонс

Чи впливає спадщина тоталітарного режиму на свідомість українців

Володимир Михайлович В'ятрович
Володимир Михайлович В’ятрович
Учасників ХХ Форуму видавців у Львові запрошують на публічну дискусію «Тінь минулого. Спадщина тоталітаризму сьогодні». Про це повідомили у прес-центрі Центру досліджень визвольного руху.

Участь візьмуть відомий український філософ, дисидент та політичний в’язень, член ініціативної групи «Першого грудня» Євген Сверстюк та Володимир В’ятрович — історик, дослідник українського визвольного руху та карально-репресивної системи СРСР, старший науковий співробітник Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Модеруватиме дискусію відомий львівський журналіст Роман Шостак.

Подія відбудеться 13 вересня, у п’ятницю, о 19:00 за адресою: Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1, вхід із Брюллова).

Незасуджені злочини минулого продовжують деформувати сучасність. Як спадщина комуністичного тоталітарного режиму досі випливає на суспільну свідомість? Як вона проявляється в політичній, економічній та культурній сферах? На ці та інші непрості питання спробують відповісти учасники дискусії.

Організатори: Центр досліджень визвольного руху, Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» за участі мистецької агенції «Наш формат» та видавництва «Часопис».

Back to top button