АнонсОсвіта і IT

Чудова можливість допомогти в організації веселого свята робототехніки, науки та сучасних STEM-технологій

Чудова можливість допомогти в організації веселого свята робототехніки, науки та сучасних STEM-технологій! Реєстрація волонтерів триває до 3 листопада!

Приєднуйтесь до волонтерів, що допомагатимуть в організації наукових турнірів для дітей FIRST LEGO League та фестивалів FIRST LEGO League Jr. в сезоні 2016-2017 рр.

Вже 10 грудня ми чекаємо більше 20 команд з міста Києва на змаганнях, що передбачають презентацію наукових проектів та роботів LEGO Mindstorms (включно із матчами роботів на спеціальному полі) – і все це в піднесеному настрої командної взаємодії та дитячої щирості!

Хочете спробувати себе в якості рефері «Гри роботів» чи судді наукового LEGO-турніру на заходах, які щосезону приймають тисячі учасників? Бажаєте допомогти в організації турніру, ставши волонтером інформаційної зони, фотографом чи відповідальним за аудіо-підтримку?

Ці та інші можливості – для вас!

Саме завдяки волонтерам проходять масштабні заходи FIRST, такі як ці:

І вже 5 листопада відбудеться перша зустріч волонтерів цього сезону, на якій кожен бажаючий зможе докладно дізнатися про волонтерський рух FIRST в Україні, долучитися та отримати заряд настрою на новий шалений сезон 2016-2017!

Реєструйтеся на зустріч 5 листопада за посиланням: https://goo.gl/forms/6ng6pvu2CIkW4EPv2

Для інформації про FIRST LEGO League відвідайте сайт: www.firstlegoleague.org.ua

Поспішайте, реєстрація триває до 3 листопада!