день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Чоловічий організм довше відновлюється від наслідків куріння

Чоловічий організм довше відновлюється від наслідків куріння

Чоловічий організм довше відновлюється від наслідків куріння

Відомо, що відмовившись від куріння, людина може поправити здоров’я і вийти на показники, характерні для людей,що не палили зовсім. Але, насправді, все не так просто. Отже, жінки, що кинули палити, виходять на здорові показники приблизно через 10 років. А ось чоловіки – тільки через 20 років.

Судячи з усього, жіночий організм швидше відновлюється. Або ж чоловіки більше палять. У будь-якому випадку, обчислити універсальний термін не можна – все індивідуально. Деяким потрібно п’ять років, а хтось уже ніколи не повернеться до колишнього стану, який був до сигарет.

Правда, в середньому, щоб відновити серце, йде близько 20 років. Якщо ж людина продовжує палити, то ризик смертельної хвороби серця підвищується на 60%. Зробити дані висновки дозволила інформація, зібрана за 16 років. За цей час 18% чоловіків і 14% жінок померли від хвороб серця.

Чим більше людина курить, тим сильніше виростав ризик. Приміром, чоловік, викурював мінімум 25 сигарет в день, в два рази частіше стикалися з недугами в порівнянні з тим, хто ніколи не курив. А жінки, палили до 15 сигарет, мали збільшення ризику на 50%.