день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Методичний коментар до проведення першого уроку у першому класі з теми «Школа радо вас вітає!»

Автор: Хоменко Оксана Володимирівна

Навчальний заклад: Андріївське НВО “ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок”

Орієнтовний план – конспект проведення першого уроку в першому класі з теми «Школа радо вас вітає!»

Тема. Школа радо нас вітає.

Мета. Розширити й уточнити уявлення учнів про школу, її значення в житті кожної людини; познайомити дітей зі школою, у якій вони будуть учитися (місцезнаходженням, внутрішнім розпорядком, правилами, традиціями, її співробітниками); формувати шанобливе ставлення до школи та її співробітників; навчити дітей слухати, підтримувати бажання вчитися. Розвивати увагу, уяву, монологічне мовлення, розширювати кругозір учнів. Виховувати товариськість, культуру поведінки, інтерес до навчання.

Технічні засоби: комп’ютер чи музичний центр,  аудиозаписи для подорожей (приємна мелодія чи звуки різноманітних видів транспорту).

Наочне обладнання: тематичні ілюстрації, схема маршруту уявної подорожі, гральна кісточка, обладнання до гри “Наш клас”, “Я школярик”, “Їдальня”, “Спортивний зал”.

Завантажити: Методичний коментар до проведення першого уроку у першому класі з теми «Школа радо вас вітає!» + Сертифікат (Розмір: 621.6 KB, Завантажень: 4451)