день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Збірник текстів та завдань для контролю аудіювання для учнів 4-8 класів

Автор: Гарбуз Вікторія Ростиславівна

Навчальний заклад: Ковельська міська гімназія

Збірник текстів та завдань для контролю аудіювання для учнів 4-8 класів

РЕЦЕНЗІЯ

Матеріали, запропоновані на розгляд, чітко структуровані: у вступі автор вказує на головну мету навчання іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах, необхідності проведення контролю аудіювання як виду мовленнєвої діяльності. Автор пропонує завдання для визначення рівня сформованості компетенції в аудіюванні з огляду на те, що зміст завдань відповідає сферам і тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі. В основній частині представлено матеріал з текстами та різноманітними завданнями для контролю аудіювання.

Запропонований матеріал є цікавим і цінним у роботі вчителів німецької мови, які працюють у 4-8 класах, а також практичним для використання при підготовці учнів до учнівської олімпіади з німецької мови.

 

Завантажити: Збірник текстів та завдань для контролю аудіювання для учнів 4-8 класів + Сертифікат (Розмір: 401.0 KB, Завантажень: 1913)