Перший урокСценаріїФайли

Україна – це ми! Перший урок у 2016-2017 н.р. (10-11 класи)

Автор: Іванько Лариса Миколаївна

Навчальний заклад: Марковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області

Україна – це ми!

Година спілкування для старшокласників

Мета: активізувати в учнів знання про державну символіку як засіб формальної національної ідентифікації, розвивати навички активного слухання, співробітництва, упевненої поведінки та толерантного спілкування в групах, виховувати у старшокласників активну життєву позицію.

Обладнання: фото видатних українців (результати за 2016 рік), видатних земляків, медалістів, відмінників школи; фото красивих куточків України та своєї місцевості, фото Василя Пелиша, Володимира Рибака, українського прапора в Сирії, Росії, Японії; карта України, розрізана на області-пазли за кількістю команд, 3 варіанти карток для груп за темою «Герб України», картинки «2 в одному», рок-версія гімну України у виконанні М.Рубченка, пісня «Прапор України» у виконанні О.Пономарьова, відео до пісні «Україна – це ти!» у виконанні Тіни Кароль та дітей, відео з концерту гурту «Океан Ельзи» на Львів-Арені, відео «У Севастополі курсанти Нахимівського училища співали гімн України під час підняття російського прапора».

Завантажити: Україна – це ми! Перший урок у 2016-2017 н.р. (10-11 класи) + Сертифікат (Розмір: 1.1 MB, Завантажень: 4905)
Back to top button