Здоров'яХарчування

5 напоїв, які допоможуть позбутися від жиру на животі

Зелений чай - Шкільне життяДієтологи назвали напої, які допомагають зробити талію стрункішою.

ЛИМОНАД

Під лимонадом розуміється не газована вода з магазину, а вода, в яку додали часточку лимона і трохи м’яти. Справа в тому, що велика кількість рідини просто необхідно організму для підтримки обмінних процесів, але не всі люди хочуть пити просту воду. Лимон і м’ята «облагородять» смак води, а точніше виправлять його відсутність. Тільки не варто додавати туди цукор, навіть тростинний.

КАВУНОВИЙ СМУЗІ

У кавуні міститься не так багато калорій, зате є лікопен і аргінін – речовини, які сприятливо впливають на обмін речовин і допомагають запобігти розвитку онкологічних захворювань. Такий напій здатний позбавити від почуття голоду на кілька годин.

М’ЯТНИЙ ЧАЙ

Речовини, що містяться в перцевій м’яті, допомагають переварюванню жирної їжі. Такий чай буде особливо хороший після рясної трапези.

АНАНАСОВИЙ ФРЕШ

Ананас містить бромелайн – суміш ферментів, яку як екстракт з цього фрукта використовують для схуднення.

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ

Цей напій багатий катехінами – антиоксидантами, здатними зменшувати кількість жиру в області живота. Також дієтологи рекомендують пити цей напій за годину до аеробних занять в спортзалі.

Перераховані напої допоможуть вам схуднути, тільки якщо ви будете дотримуватися здорового раціону і не пропускати тренування.

Шкільне життя

Back to top button