Анонс

26 листопада відбудеться благодійна акція “Свічка пам’яті” до Дня пам’яті жертв голодомору

Мистецька агенція «Територія А», Національний палац мистецтв «Україна» та Український інститут національної пам’яті представляють благодійно-просвітницьку акцію «Свічка пам’яті».

У День пам’яті жертв голодомору – 26 листопада, о 17:30, у малому залі Національного палацу мистецтв «Україна» відбудеться відкрита лекція про голодомор Людмили Гриневич із можливістю поставити запитання.

Кожного року у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для живих свідків тих подій і для усіх, хто дізнався правду про штучний голод.
Свічка пам'яті-Шкільне життя

«Про це складно говорити, про це страшно чути. Але знаючи правду про наше минуле, ми краще пізнаємо себе, глибше розуміємо нинішні проблеми і запам’ятовуємо уроки історії, яка не повинні повторитися знову, – коментує ініціатор проекту, співачка, волонтер, президент Мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька. – Ми вирішили запросити усіх небайдужих провести цей особливо щемливий вечір разом, щоб поспілкуватися і запалити свою свічку пам’яті, яку кожен понесе додому разом із знаннями і пересторогами».

У цей день, переконані організатори, не може звучати інша музика, окрім духовної, а оплески треба замінити молитвами.

Під час акції прозвучать народні псалми від гурту «Стодивниця» (керівник Ірина Барамба) та духовна музика у виконанні хору Київської православної богословської академії «Axios» (регент Надія Купчинська), які наповнять «Свічку пам’яті» особливим світлом і гармонією.

  
Back to top button