Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень (позакласний захід) (8-9 класи)

Автор: Килиба Тамара Іванівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа I-II ступеня № 6 м. Ковеля Волинської області

Тема. Збережемо клімат – почнемо з простих     енергетичних рішень

Мета заняття. Розширити знання учнів про енергозбереження, його значення, важливість, необхідність, сучасність; познайомити учнів з енергетичною проблемою в Україні й світі та способами її розв’язання за допомогою альтернативних джерел енергії; з’ясувати можливості економії енергії; навчитися ефективно використовувати різні джерела енергії. Формувати бережливе й економне ставлення до використання електроенергії. Продовжити виховання екологічного мислення у дітей, допомогти їм відчути себе частинкою матері – природи; виховувати всебічно обізнаних, дбайливих і заощадливих господарів своєї країни.

Форма проведення: диспут – бесіда.

Обладнання. Плакати з цитатами (додаток 1 – 5); малюнки, фотографії.

Девіз уроку: Любімо, шануймо, бережімо, захищаймо, як захищає мати дитину від великої небезпеки – Природу – вічне джерело нашого життя і нашої творчості. Вона нам у стократ більше віддасть, ніж ми можемо їй дати.

Емблема: енергія – джерело життя на Землі.

Завантажити: Збережемо клімат – почнемо з простих енергетичних рішень (позакласний захід) (8-9 класи) + Сертифікат (Розмір: 340.7 KB, Завантажень: 455)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*