день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

I, my family and friends (3 клас. Англійська мова)

Автор: Пробігайло Альона Андріївна

Навчальний заклад: Аджамська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема: Узагальнення вивченого матеріалу з теми «Я, моя сім´я, друзі». Розвиток діалогічного та монологічного  мовлення. Повторення вживання модальних дієслів have/has.

Мета: Практична – активізувати вивчений лексичний матеріал , закріпити знання, вміння та навички, сформовані раніше;закріпити вживання дієслів have і has. Розвиваюча-розвивати пізнавальний інтерес, пам’ять, уяву;сприяти розвитку самостійності мислення, вміння працювати в групах; розвивати діалогічне з підготовкою до монологічного мовлення. Коригувати процеси уваги, відчуття мови, навички усного мовлення з використанням вивченої лексики. Виховна – виховувати повагу та любов до сім´ї, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: картки за вивченими темами з зображеннями слів та малюнків,  ММ дошка, проектор, картки для читання,картки для індивідуальної роботи,  малюнки казкових героїв, зірочки для оцінки результатів  роботи на уроці.

Завантажити: I, my family and friends (3 клас. Англійська мова) + Сертифікат (Розмір: 565.9 KB, Завантажень: 416)