ЗНО будуть здавати у 9 класі

Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення зовнішнього незалежного тестування для всіх учнів при переході в старші класи. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

“Після закінчення основної школи, дев’ятого класу, буде проведено зовнішнє незалежне тестування всіх випускників”, – сказав він. Хобзей зазначив, що відповідний пункт передбачається внести в новий закон “Про освіту” і ця норма вже була погоджена з Міністерством фінансів.

Зі слів урядовця, ще зарано говорити, з яких дисциплін буде проводитися цей тест, чи він буде збірним – суспільно-філологічним із завданнями з іноземної мови. Також Хобзей додав, що таким чином старша школа буде відділена від середньої.

3 коментарі

  1. Наталя

    Та ні, проблема інша. Цьогоріч студентами вузів стали навіть ті, хто не пройшов пороговий бал. Батьки та вже сьогодні ці студенти навіть насміхаються над вчителями, мовляв, чого варте ваше навчання і вимоги та вимогливість… То навіщо воно взагалі те ЗНО. Розібратися б краще з вузами зверху, а не вчителів робити крайніми. Щоце дасть, ЗНО в 9 класі, на що впливатиме? Сенс???????

  2. Лариса

    Цілком згодна. Потрібно кардинально змінити ЗНО з англійської мови.

  3. Калитюк Лілія

    Проблема із ЗНО наступна: воно невідомо що оцінює. Принаймні це стосується англійської мови. За результатами не видно, чи дитина має системні, чи уривчасті знання з предмету. ЗНО з англійської мови не чесне по відношенню до абітурієнта, розраховане на лексику (лексичний склад англійської мови визначається неймовірним багатством, там до мільйона слів), навіть на неологізми, маловживані одиниці, плюс найскладніший текст для сприймання – газетний. У тих тестах дається один неповороткий текст, другий, а потім ще. У тому вигляді, як нині, ЗНО покликане на самих ранніх етапах життя дитини дати їй чітке відчуття, що вона ні на що не здатне створіння. Потрібно кардинально змінити концепцію ЗНО, а потім його запроваджувати Готова допомогти як фахівець.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Яндекс.Метрика