Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал.
Розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам’ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі.
Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри.
ХІД УРОКУ
І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
- Привітання.
– Let’s regard a poem for our greetings.
Good morning, good morning
Good morning to you.
Good morning, good morning,
I am glad to see you.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
– Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.
б) name the sounds
– Look at the blackboard and repeat after me.
[g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai]– And look! We’ll know such sounds.
[v] [f] [ks]– Repeat after me.
- Aim
– At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.
-You’ll also will be able to ask how old are you?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Повторення раніше вивченого.
– OK. We train our tongue and now let’s regard words.
– Translate into English.
Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?
– Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.
- Фізхвилинка.
- Введення нових ЛО.
а) пояснення вчителя
– Look at the blackboard.
-What is this? (numbers)
– You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me.
– Repeat after me.
б) фонетичне опрацювання
[v] one [ ] three [v] five, seven
[u:] two [f] four [ks] six [ei] eight
в) game «Count”
– Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …)
г) робота з карткою.
– And now let’s play in pairs. Write and say.
(WB ex 1 p.7)
- Активізація мовленнєвих навичок.
а) бесіда
– Today you’ll learn to ask how old are you.
– Listen and repeat.
HOW OLD ARE YOU?
I AM ….
б) робота в парах (див. підручник с. 15)
в) робота в групах.
– Match the children with their cakes. And say how old are you?
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- Підсумок уроку.
– At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.
– What numbers did you remember?
– Say in English: « Це – Олена. Їй – 5 років.»
– Good – bye!