Вища освітаВища освіта за кордоном

Вища освіта в Аргентині

Аргентина надає достатньо якісну освіту для тих, хто хоче вивчити ту чи іншу спеціальність максимально різнобічно і отримати хороші, якісні знання. В Аргентині була створена одна з найбільш досконалих систем освіти, яка славиться в усій Західній півкулі. Хоча, на протязі останніх років по причині виникнення певних фінансових труднощів, стандарти в університетах знизилися. І, тим не менш, дошкільна, шкільна і вища освіта в цій країні, як і раніше є якісним і престижним.

Аргентинська система освіти складається з таких етапів, як дошкільне виховання, відвідування початкової, середньої школи, а також професійно-технічної та вищої. Навчання в школі є обов’язковим для всіх дітей, вік яких складає 6-14 років. Освіта є безкоштовною абсолютно на всіх рівнях – як у підготовчих класах, так і в університетах. Навчання в середньому навчальному закладі здійснюється у відповідності зі зразком англійських шкіл та французьких ліцеїв – тут всі учні або отримують обрану технічну спеціальність, або готуються до вступу в коледж.

Найбільший Аргентини — університет у Буенос-Айресі заснований 1821, має 300 000 студентів.
Найбільший Аргентини — університет у Буенос-Айресі заснований 1821, має 300 000 студентів.
В Аргентині середня школа включає початкову та загальноосвітню, де реалізована шестирічна двоступенева програма навчання. Крім того, було введено професійно-технічну освіту, що передбачає навчання ще протягом трьох років. Велика частина учнів завершують своє навчання в середніх школах першого ступеня. Решта ж вступають на другу сходинку, де можна самостійно вибирати дисципліну для здачі на випускному іспиті, надалі це відкриває можливість для продовження навчання у вищих школах. Але проходження повного курсу середньої школи дається далеко не всім – лише 15 відсотків з усіх хто пішов у початкову школу можуть отримати закінчену середню освіту.

Середні навчальні заклади не припускають уніфіковану програму, так як є величезні відмінності у кваліфікації викладацьких кадрів. З цієї причини рівень підготовки учнів може досить сильно відрізнятися, тому перш, ніж вступати в ту чи іншу школу, бажано дуже ретельно вивчити питання про викладачів, з’ясувати рівень їх кваліфікації, досвід роботи, досягнення і т.д.

Ті, у кого є певні кошти для оплати навчання, воліють давати своїм дітям освіту, що надається приватними школами. Важливий і той факт, що церква, яка була формально відділена від школи і держави, у багатьох районах держави продовжує робити істотний вплив на особливості та побудову системи шкільної освіти.

Вища освіта в країні досить різноманітна – тут можна отримати будь-яку спеціальність, якість викладання висока, студентам надаються прекрасні умови для навчання та проживання.

В країні налічується більше 100 університетів, зокрема:
– 47 національних університетів
– 46 приватних університетів
– 7 національних інститутів університетського рівня
– 12 приватних інститутів університетського рівня
– 1 провінційний університет
– 1 закордонний університет
– 1 міжнародний університет

Найбільший Аргентини — університет у Буенос-Айресі заснований 1821, має 300 000 студентів. Загалом в університетах навчається більше 1,5 млн. осіб (1,285 млн. у державних і 250 тис. у приватних), тобто 33,8% від загальної кількості юнаків і дівчат у віці 18-24 років.

Навчання в університетах Аргентини за законом має тривати не менше 4 років і 2600 годин навчального часу.

В Аргентині на всіх рівнях освіти є два типи установ – це державні та приватні. Це стосується як дитячих садків і шкіл, так і гімназій і університетів. Але варто пам’ятати, що якість викладання в платних закладах далеко не завжди більш високе, тому орієнтуватися потрібно на конкретний навчальний заклад.

  
Back to top button