Перерва

ВКонтакте заблокувала спільноти з відповідями на російські іспити

ВКонтакте заблокувала спільноти з відповідями на російські іспити
ВКонтакте заблокувала спільноти з відповідями на російські іспити
Адміністрація Вкотнакте заблокувала 72 спільноти, у яких з’явилися відповіді до Єдиного державного іспиту. Про це 27 травня прес-секретар соцмережі Георгій Лобушкін.

Аудиторія заблокованих спільнот складала близько 1,6 млн користувачів. Посилання на сторінки соцмережі з відповідями на питання іспитів надсилають представники Росспоживнагляду, пояснив Лобушкін. ВКонтакте перевіряє їх і, у разі потреби, блокує.

Блокування тимчасове, відзначив прес-секретар ВКонтакте, всі сторінки будуть доступні після 14.00 за московським часом, коли закінчиться іспит.

27 травня у Росії проходить Єдиний державний іспит з російської мови. Вже вранці у мережі почали з’являтися заповнені бланки з відповідями , у далекосхідному регіоні Росії екзамен розпочався ще в ніч на понеділок.

Крім боротьби зі спільнотами, у яких опублікували відповіді, влада з’ясовує особи випускників, котрі викладають в інтернет свої бланки. Ідентифікувати особу випускника екзаменаційній комісії вдається за одну-дві години, заявила співробітник управління освіти і науки Приморського краю Катерина Щегленко. Результати його іспиту, за словами Щегленко, комісія може анулювати без можливості перездати.