Усі уроки української мови та літератури

 

 

26 коментарі

 1. А яка допомога є по викладанню російської мови в української школі?

 2. Допоможіть, будь ласка, з календарним плануванням уроків музичного мистецтва у 3 класі для розумово відсталих учнів. Дякую.

 3. Добрий день, де можна знайти календарно-тематичне планування уроків української мови з російською мовою навчання 7 клас 2017-2018 н.р. 2,5 год. на тиждень та календарно-тематичне планування уроків української мови з російською мовою навчання 10 клас 2016-2017 н.р. 70 годин.

 4. Добрий день. Де можна знайти планування трудового навчання 10 клас?

 5. можна календарне планування на 2017-2018 н. р. з укр. мови та літератури 10 клас

 6. Шановні колеги, поділітья , будь ласка, календарними планами з української мови та літератури для 8 класу ( поглиблене вивчення).

 7. Мар"яна

  Де можна знайти розробки уроків із українознавства?

 8. Наталія

  допоможіть придбати планування уроків укр.літ та мови за оновленими програмами для 9 кл.

 9. Добрий день!
  Підкажіть, будь ласка, чи стосуються зміни, про які йдеться в методичних рекомендаціях, програм для поглибленого вивчення української мови та літератури.
  Дякую за відповідь.

 10. Де можна знайти календарно-тематичне планування уроків української мови та літератури для 9 класу за оновленою програмою?

 11. Доброго дня ! Чи розміщуєте на своєму сайті такі розробки вчителів , як , наприклад , власні вірші , пісні , абетку , привітання випускникам і т. п . ?

 12. Доброго дня! Чи розглядаються влітку наробки вчителів?

 13. Де можна знайти програми для факультативу з української мови чи літератури для 8 класу рекомендовані длявивчення у2016-2017 н. р. ?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*