день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»

«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»

«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»

Громадський фонд «Уральський батьківський комітет» звернувся до уповноваженого при президенті РФ з прав дитини Павла Астахова і в правоохоронні органи з вимогою тимчасово закрити соціальну мережу «ВКонтакте», щоб ліквідувати небезпечний для дітей контент.

«Виступили на адресу уповноваженого та правоохоронних органів з проханням закрити (“ВКонтакте”) на певний проміжок часу, хоча б на один квартал, і дати ще раз їм можливість, щоб вони повністю розібралися у своїй соціальній мережі, навели порядок. Якщо зовсім нічого не хочуть робити, то треба блокувати однозначно “, – сказав член Громадського фонду.

Він додав, що раніше батьки вже неодноразово зверталися до керівництва мережі, а також до Павла Астахова з проханням видалити групи в мережі «ВКонтакте», що мають порнографічний, суїцидальний характер. Однак групи так і не були блоковані.

На думку Жабреева, видаляти такі небезпечні групи цілком можливо – для цього потрібно організувати модерацію контенту, відстежувати групи-порушники, але керівники соцмережі не займаються цим в необхідних масштабах.

Глава батьківського комітету підкреслив, що, згідно з висновком санкт-петербурзьких експертів, мережа «ВКонтакте» визнана найбільш соціально небезпечною з доступу дітей до забороненого контенту.