Перерва

«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»

«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»
«Уральські батьки» вимагають закрити «ВКонтакте»
Громадський фонд «Уральський батьківський комітет» звернувся до уповноваженого при президенті РФ з прав дитини Павла Астахова і в правоохоронні органи з вимогою тимчасово закрити соціальну мережу «ВКонтакте», щоб ліквідувати небезпечний для дітей контент.

«Виступили на адресу уповноваженого та правоохоронних органів з проханням закрити (“ВКонтакте”) на певний проміжок часу, хоча б на один квартал, і дати ще раз їм можливість, щоб вони повністю розібралися у своїй соціальній мережі, навели порядок. Якщо зовсім нічого не хочуть робити, то треба блокувати однозначно “, – сказав член Громадського фонду.

Він додав, що раніше батьки вже неодноразово зверталися до керівництва мережі, а також до Павла Астахова з проханням видалити групи в мережі «ВКонтакте», що мають порнографічний, суїцидальний характер. Однак групи так і не були блоковані.

На думку Жабреева, видаляти такі небезпечні групи цілком можливо – для цього потрібно організувати модерацію контенту, відстежувати групи-порушники, але керівники соцмережі не займаються цим в необхідних масштабах.

Глава батьківського комітету підкреслив, що, згідно з висновком санкт-петербурзьких експертів, мережа «ВКонтакте» визнана найбільш соціально небезпечною з доступу дітей до забороненого контенту.

Back to top button