ГоловнеОсвіта і правоУчительська

У МОН відкликають лист щодо статусу суб’єкта підвищення кваліфікації

Лист МОНУ № 4/3213-19 від 19.11.2019

Органи управління у сфері освіти,
заклади освіти

У зв’язку зі зверненнями, що надходять від юридичних і фізичних осіб стосовно набуття статусу суб’єкта підвищення кваліфікації (далі – Суб’єкт) відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково- педагогічних (працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 (далі – Порядок), інформуємо.

Відповідно до абзацу першого пункту 9 Порядку «суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа -підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам».

Згідно з пунктом 10 Порядку важливою умовою набуття відповідного статусу визначено (забезпечення потенційним (Суб’єктом відкритості і доступності інформації про кожну власну програму підвищення кваліфікації шляхом її оприлюднення згідно з порядком, критеріями відбору та умовам. оприлюднення програм, що затверджуються МОН.

Проєкт відповідного нормативно-правового акта наразі: підготовлено Міністерством та найближчим часом буде оприлюднено для громадського обговорення.

З огляду на зазначене директорат відкликає лист від 30.09.2019 за № 4/2181-19, у якому ТОВ «Всеосвіта» згадується як Суб’єкт, до моменту оприлюднення ним програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників у порядку, визначеному законодавством.

Генеральний директор А.О.Осмоловський

Завантажити: Лист МОНУ № 4/3213-19 від 19.11.2019 (Розмір: 91.3 KB, Завантажень: 2311)
Back to top button