Освіта і право

У МОН роз’яснили, хто відповідатиме за допуск дітей до школи без вакцинації

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що допуск до школи дітей, які не пройшли вакцинації, буде особистою відповідальністю керівника навчального закладу.

Про це повідомляє “espreso.tv“.

“За кожну конкретну школу відповідає директор. Тому очевидно, якщо буде прийнято якесь рішення з цього приводу, то це буде відповідальність керівника навчального закладу – прийняти в школу дитину або запропонувати якусь іншу форму навчання, з огляду на наявну довідку”, – сказала Новосад.

Міністерка зауважила, що такі рішення ще напрацьовуються спільно з Міністерством охорони здоров’я.

Новосад додала, що Міносвіти звернулося до Міністерства охорони здоров’я з проханням внести зміни в довідку 086, яка є обов’язковою для зарахування учня до навчального закладу, щоб вказувати там статус про наявність чи відсутність щеплення.

“Чекаємо реакції від них, і це буде перший крок для вирішення цього питання”, – зазначила вона.

За словами Новосад, відомство підготувало лист в регіони з пропозиціями до голів обласних державних рад посилити нагляд за тим, щоб діти були щеплені.

Нагадаємо, освітній омбудсмен Сергій Горбачов зазначив, що ані діти, ані батьки, ані вчителі не сприймають величезну кількість фактів булінгу як булінг. Бо “так заведено”.

  
Back to top button