Головне

У Чернівцях стартував XVІІ Всеукраїнський турнір юних математиків

28 жовтня 2014 року у місті Чернівцях відбулося відкриття XVІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка. Метою турніру є створення умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів, формування в учнів інтересу до прикладної математики, пошук школярів, схильних до наукової діяльності та здатних, застосовуючи знання з математики, знаходити оригінальні технічні рішення.

У 2014 / 2015 навчальному році турнір юних математиків проходить в місті Чернівці на базі комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей». Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в країні, для участі в змаганнях прибула 21 команда з різних регіонів нашої держави, у складі яких взяли участь 100 учнів ЗНЗ.

З привітальним словом до учасників, на честь відкриття турніру звернулась директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук. Вона побажала учасникам радості від участі у боях, і перемоги у змаганнях найсильнішому.

Учасників заходу також привітав заступник голови журі Вадим Радченко. Він передав вітання від голови журі турніру та зазначив, що велика кількість команд-учасниць говорить про високу популярність турніру серед школярів України, які у вільний від занять час не відпочивають, а займаються математикою. У своєму виступі Вадим Миколайович наголосив, що журі буде оцінювати учасників змагань доброзичливо, але справедливо, оскільки турнір – це не просто змагання, а крок вперед у навчанні математиці.

Жеребкування команд провели експерт-консультант турніру В’ячеслав Ясінський та член оргкомітету Ольга Біляніна. Всіх учасників змагань привітали творчі колективи Буковини.

За інформацією відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів ІІТЗО МОН України

  
Back to top button