АнонсГоловне

Медіаграмотний спротив: два онлайн-курси для підвищення кваліфікації

Колеги, раді представити вам нову освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників  ― «МЕДІАГРАМОТНИЙ СПРОТИВ».

Що це?
Це два онлайн-курси: «Медіаграмотний спротив: будуємо аргументовані діалоги» та «Медіаграмотний спротив: спілкуємось на рівних». Вони розроблені з урахуванням необхідності формування і розвитку мовно-комунікативної компетентності педагогічних працівників у контексті нових викликів інформаційного медіапростору.

Для кого ці курси?

Ці онлайн-курси для вас:
🔸 Якщо ви хочете здобути 30 корисних годин (1,0 кредит ЄКТС) для підвищення кваліфікації.
🔸 Якщо ви прибічник/-ця безперервного педагогічного медіаграмотного розвитку.
🔸 Якщо ви прагнете вдосконалити свою українську.
🔸 Якщо вам хоч раз бракувало потрібних слів для відповіді в діалозі.
🔸 Якщо ви прагнете спілкування на засадах толерантності до гендерних особливостей співрозмовників/-ць.
🔸 Якщо вам не подобаються курси, де ви сторонній спостерігач/-ка.
🔸 Якщо ви любите курси, матеріал із яких можна запропонувати своїм дітям, учням та ученицям, знайомим, колегам, сусідам і сусідкам.
🔸 Якщо ви серйозно налаштовані здійснювати спротив інформаційним викликам сьогодення.

Насправді, в курсів ще багато переваг, але ми хочемо, щоб ви знайшли в них саме свою користь та актуальність. А більш детальну інструкцію, як зареєструватися та працювати з онлайн-курсами, можна переглянути в нашому короткому відео.

👉 Курс №1 ― про принципи побудови публічної риторики, про виражальні можливості ведення аргументованого діалогу, а також про протидію мовній агресії ― можна пройти, натиснувши цю кнопку:

👉 Курс №2 ― про розвиток критичного мислення щодо гендерних стереотипів, сформованих у дитячій літературі; про принципи творення та виражальні можливості фемінітивів у соціальному житті, а також про розпізнавання маніпулятивних текстів, які унеможливлюють ідеї рівних прав розвитку людей ― можна пройти за цим покликанням:

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Back to top button