Про нас

Андрій Шуліга

 

 

 

 

 

 

 

Шуліга Андрій – адміністратор.
Вчитель історії.
Написати 

Наталія Шуліга

 

 

 

 

 

 

 

Шуліга Наталія – адміністратор.
Вчитель математики.
Написати 

  

Коментарів: 32

  1. Переглянув ваш сайт. Розчарував. Навіщо створювати те що вже є. Просто зібрати в одне місце, чи доцільно це. це технічна робота. Хоча не всі питання шкільного життя присутні. А важлива аналітика, та те нове про що зараз так багато говориться і які тренди випрацьовуються. Хоча багато вчителів будуть дякувати звісно. Але я не про це. Бажаю успіхів.

  2. Андрію і Наталя! Дякую вам за вашу роботу! Все, що необхідно для роботи можна знайти на сайті. Творчої наснаги, успіхів у роботі, а також міцного здоров”я Велика вам подяка!

  3. Чи можна подавати розробки нестандартних форм проведення засідань творчопрацюючих вчителів, школи вищої педагогічної майстерності. Є напрацювання .
    Андрію і Наталії оптимізму, наснаги, творчого неспокою , міцного здоров’я та великої вдячності за непросту та кропітку працю!!!

  4. Доброго дня, Андрію та Наталіє!Висловлюю щире захопленням Вашим ентузіазмом та ініціативністю, бажанням якщо не змінити підходи у навчанні, то хоча б активно сприяти просуванню новітніх сучасних поглядів у процес освіти. Щоденне оновлення сайту інформаційними блоками, роз’яснення актуальних проблем, поради, обговорення – це те, що дозволяє українським освітянам бути на вістрі життя. Висловлюю подякую за можливість без зайвих “формальностей” та оперативно ділитися досвідом власних наробок. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю. Активний Ваш поціновувач та колега,учитель української мови та літератури, адміністратор гімназії “Ерудит”(м.Київ) Охріменко О.М.

  5. Дуже приємно, що Ви, шановні Андрій та Ірина, оцінили мої наробки та опублікували їх.
    На засіданні районного МО я розповіла своїм колегам про Вашу роботу. Ми разом дійшли висновку, що друкуватися тепер не важко, бо є Ви. Дякуємо Вам за це, і бажаємо наснаги та творчих успіхів!

  6. Добрий вечір, вибачте, але я хочу запитати, я написала на сайт календарне планування з фізичної культури, не було опубліковано, вибачте ще раз не могли написати які є помилки, я бі їх врахувала Дякую за відповідь

Залишити відповідь

Back to top button