Головне

Офіційно: кнопка Пуск повернеться в Windows 8.1

Офіційно: кнопка Пуск повернеться в Windows 8.1
Офіційно: кнопка Пуск повернеться в Windows 8.1
Microsoft вперше офіційно продемонструвала Windows 8.1. Оновлення не вносить радикальних змін в інтерфейс ОС, які піддавались серйозній критиці.

Зокрема зберігається стартовий екран, проте розробник розширив можливості по його налаштуванні. З’явився новий формат плиток з подвоєною висотою, на яких може відображатися додаткова інформації про програму. Також користувачам доступні дрібні плитки, щоб на екрані було більше додатків. Доступно більше варіантів підкладок і квітів для стартового екрана, включаючи анімований фон. Підкладки можна одночасно використовувати на стартовому екрані і десктопі.

У Windows 8.1 іконки на стартовий екран при встановленні нових програм не будуть поміщатися автоматично. Користувачеві самому нададуть можливість виносити на нього ті чи інші програми.

Microsoft повернула в десктопі кнопку Пуск, однак це не означає повернення до звичного інтерфейсу. Вона викликає стартовий екран. При цьому під час роботи в Metro-додатки її не видно.

Пошук об’єднує результати з різних джерел: локальні диски, програми, налаштування, інтернет.

У Windows 8.1 зняті деякі обмеження. Так Metro-додатки можуть одночасно запускатися на декількох моніторах. Також можна буде працювати з двома програмами на одному екрані. Простір буде ділитися між ними довільно, на відміну від фіксованої ширини, передбаченої у першому релізі Windows 8.

Microsoft оновлює вбудовані додатки, а також пропонує нові. Наприклад, Photos може відкривати файли з різних джерел і дозволяє коректувати яскравість знімків. Music спрощує програвання музики і дозволяє відправляти файли в SkyDrive навіть в офлайні.

Налаштування в Windows 8.1 тепер доступні в повному обсязі з будь-якого інтерфейсу. Також новий Internet Explorer 11 швидше, краще підтримує стандарти і деякі нові технології.

Бета-версія Windows 8.1 буде доступна 26 червня.

  
Back to top button