день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Ніколь Кідман

Ніко́ль Кі́дман (англ. Nicole Mary Kidman; нар. 1967 у Гонолулу Гаваї.)

Ніко́ль Кі́дман (англ. Nicole Mary Kidman; нар. 1967 у Гонолулу Гаваї.)

Ніко́ль Кі́дман (англ. Nicole Mary Kidman; нар. 1967 у Гонолулу Гаваї.) — австралійська й американська акторка, одна з найвисокооплачуваніших акторок Голлівуду. Лауреатка премії «Оскар» 2003 року, триразова лауреатка премії «Золотий глобус» (1996, 2002, 2003).

Ніколь Кідман народилася 20 червня 1967 року в Гонолулу, адміністративному центрі американського штату Гаваї. Її батьки — Ентоні Девід Кідман та Джанель Енн Макнейл — вихідці з Шотландії та Ірландії, обоє народилися в Австралії.

З чотирьох років Ніколь почала займатися балетом. Захоплення танцями привело її в Австралійський театр для молоді, а потім у Театр Філіп-стріт, де майбутня акторка крім акторського хисту вдосконалювала вокальні навички і вивчала історію театру.

Вперше на екрані Ніколь з’явилася в музичному відеокліпі співака Пета Вілсона Bop Girl у 1983 році; майбутній зірці тоді виповнилося 15 років. У тому ж році Ніколь Кідман почала зніматися на телебаченні та в кіно, серед перших її робіт фільми «Бандити на велосипедах» і «Різдво Буша».

В 1980-тих роках Ніколь знялася в кількох австралійських фільмах і телепостановках — серед них найпопулярнішим став міні-серіал «Бангкок Хілтон» — історія австралійської туристки, засудженої в Таїланді на смертну кару за помилковим звинуваченням у зберіганні наркотиків. Гра молодої актриси вразила не тільки глядачів, а й критиків, серіал придбали для перегляду у багатьох країнах. В 1989 році Кідман знялася в трилері «Мертвий штиль», який з успіхом пройшов у світовому прокаті.

Цікавинки:
– У дитинстві Ніколь часто дражнили «шваброю» за високий зріст.
– Зріст Ніколь — 180 сантиметрів, натуральний колір волосся — світло-рудий (останні кілька років акторка з’являлася на публіці здебільшого блондинкою).
– Кідман потрапила на 45-е місце в списку багатих знаменитостей за версією журналу «Форбс» у 2005 році (її прибуток у 2004—2005 роках оцінили в 14,5 мільйонів доларів).
– Під час зйомок фільму «Мулен Руж!» Кідман зламала ребро. Кіновиробництво було призупинене, доки акторка не відновилася від пошкодження; багато сцен зафільмували в екстреному графіку за участі нерухомих крупних планів Ніколь.
– Будучи лівшею, Ніколь навчилася писати правою рукою для фільму «Годинники».