Вища освіта

Молодь все більше розчаровується в українській освіті

Молодь все більше розчаровується в українській освіті
Молодь все більше розчаровується в українській освіті
Через те, що навчання в Україні досить дороге, все більше молодих українців подають заяви на вступ не у вітчизняні виші, а в зарубіжні.

Все частіше українці обирають навчання за кордоном. Отримати європейський диплом і перспективу там працювати обходиться деколи дешевше, ніж 5-річне навчання в українських вишах.

За статистикою освітніх агентств, які допомагають школярам обрати освітні програми в Європі, щороку кількість охочих навчатися за кордоном збільшується у три рази. І більшість з них швидкого повернення на батьківщину не планує. Причому отримати освіту безкоштовно сьогодні можна навіть у Стенфорді, Гарварді, Прінстоні, Каліфорнійському, Мічиганському університеті або в Торонто. Щоправда, це тільки інтернет-навчання. Дипломів там поки не видають, але роботодавці на проходження таких курсів вже звертали увагу, повідомляє ТСН.

У Міносвіти запевняють, що в Україні є навчальні заклади, які можуть на рівних конкурувати з європейськими навчальними закладами. Тим часом за результатами вступної кампанії 91 вітчизняний ВНЗ не отримав жодної заяви від вступників.

Back to top button