ГоловнеПерший урокСценаріїФайли

Креативний сценарій Першого уроку 2021-2022 навчального року

ГО “Едкемп Україна” розробила конструктор уроку “Україна #30ua: життя у мрії”.

Перший урок-Шкільне життя

Запропоновані методичні матеріали містять орієнтовний план проведення першого уроку та добірку тематичних вправ, що можуть використати вчителі й учительки для розроблення власних тематичних уроків за матеріалами wow-сайту з історією досягнень країни (https://30ua.info), створеного в межах проєкту #30ua до 30-річчя Незалежності України.

Передбачається, що вчительство на власний розсуд складе композицію вправ та сконструює зміст уроку з урахуванням матеріально-технічного забезпечення, наповнюваності класу, віку учнівства та наявних часових меж.

Запропоновані матеріали можна використати для планування, організації та проведення уроку 1 вересня у День знань, а також для виховних заходів, серії тематичних годин спілкування або ж окремі вправи можна вводити до змісту уроків із різних навчальних предметів чи позаурочних занять.

Залежно від обраних вправ учитель/-ка роздруковує в необхідній кількості відповідні дидактичні роздаткові матеріали, подані в додатках.

Найбільш ефективним урок буде разом із демонстрацією сайту онлайн. Натомість за неможливості перегляду сайту в режимі онлайн учитель/-ка може скористатися електронним документом із матеріалами сайту в додатку 2 або роздрукувати окремі сторінки сайту та покликатися на них під час ознайомлення та обговорення.

У розробці наведена пряма мова вчителя/вчительки, яка демонструє логіку проведення заняття за матеріалами сайту, але не є обов’язковою для повного відтворення.

Для візуалізації та кращого сприйняття дітьми нової інформації (нових фактів, змісту вправ тощо) було б добре передбачити супровід уроку комп’ютерною презентацією, розробленою учителем/учителькою відповідно до обраного змісту уроку.

Завантажити: Конструктор уроку «Україна #30ua: життя у мрії» (Розмір: 7.2 MB, Завантажень: 37474)
Back to top button