день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Горіхи знижують рівень цукру при діабеті

Горішки кеш'ю

Горішки кеш’ю

Канадські вчені з’ясували: вживання в їжу приблизно двох порцій горіхів знижує і стабілізує рівень глюкози в крові при діабеті 2-го типу. Ефект особливо виражений, коли горіхи заміняють вуглеводи в раціоні хворого. Йдеться про такі горіхи, як волоський горіх, мигдаль, фундук, кеш’ю , каштани, фісташки кокосовий горіх, макадамія, бразильський горіх, пекан і кедрові горішки.

Фахівці проаналізували результати 12 клінічних досліджень. В них брали участь в цілому 450 пацієнтів з діабетом 2-го типу. Дослідники встановили: щоденне вживання в їжу близько 56 грамів горіхів справляє позитивний вплив на два найважливіших при діабеті біохімічних показника – глікірованний гемоглобін (середній рівень вмісту цукру в крові за період до трьох місяців) і рівень глюкози в крові. Одна порція горіхів становила чверть чашки або 30 грамів.

Найкращі результати спостерігалися, коли горіхи замінювали в раціоні очищені вуглеводи, а не насичені жири. Автор роботи, Джон Сівенпайпер, каже: “Горіхи багаті жирами, і відповідно, висококалорійні. Однак учасники досліджень не набирали вагу, так як це корисні ненасичені жири”.

  
Канадські вчені з'ясували: вживання в їжу приблизно двох порцій горіхів знижує і стабілізує рівень глюкози в крові при діабеті 2-го типу. Ефект особливо виражений, коли горіхи заміняють вуглеводи в раціоні хворого. Йдеться про такі горіхи, як волоський горіх, мигдаль, фундук, кеш'ю , каштани, фісташки кокосовий горіх, макадамія, бразильський горіх, пекан і кедрові горішки. Фахівці проаналізували результати 12 клінічних досліджень. В них брали участь в цілому 450 пацієнтів з діабетом 2-го типу. Дослідники встановили: щоденне вживання в їжу близько 56 грамів горіхів справляє позитивний вплив на два найважливіших при діабеті біохімічних показника - глікірованний гемоглобін…

Оцінити

0