день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Екстракт шпинату зменшує тягу до нездорової їжі

ШпинатВчені з Університету Лунда виявили, що тілакоїди, що містяться в шпинаті, допомагають скинути вагу. Людям, що вживають екстракт шпинату, менше хочеться їсти шкідливу їжу, повідомляє Шкільне життя. У дослідженні взяли участь 38 жінок з надмірною вагою. Щоранку перед сніданком вони пили овочевий напій. Половина учасниць отримувала 5 грамів екстракту шпинату, а половині (контрольній групі) давали плацебо. Жінки не знали про те, що саме пили.

Учасниці повинні були строго дотримуватися балансуючої дієту і бігати протягом трьох місяців. Крім того, їх попросили їсти тільки три рази на день. До кінця дослідження в учасниць з контрольної групи втрата ваги склала близько 3,5 кілограма. Жінки з експериментальної групи скинули близько 5 кілограмів (на 43% більше). Тим, хто пив напій з тілакоїдами, було простіше їсти тричі на день, і у них не було тяги до шкідливої ​​їжі. Екстракт шпинату на 95% придушував дану тягу, зменшуючи розвиток ожиріння.

Споживання тілакоїдів сприяє виробленню гормону ситості і пригнічує гедоністичний голод, допомагаючи контролювати вагу. За словами вчених, мембрани в листках поступово уповільнюють процес травлення. Через це в мозок поступає сигнал про те, що голод вгамований, і організму стають не потрібні перекушування і шкідливі продукти харчування.

  
Вчені з Університету Лунда виявили, що тілакоїди, що містяться в шпинаті, допомагають скинути вагу. Людям, що вживають екстракт шпинату, менше хочеться їсти шкідливу їжу, повідомляє Шкільне життя. У дослідженні взяли участь 38 жінок з надмірною вагою. Щоранку перед сніданком вони пили овочевий напій. Половина учасниць отримувала 5 грамів екстракту шпинату, а половині (контрольній групі) давали плацебо. Жінки не знали про те, що саме пили. Учасниці повинні були строго дотримуватися балансуючої дієту і бігати протягом трьох місяців. Крім того, їх попросили їсти тільки три рази на день. До кінця дослідження в учасниць з контрольної групи втрата ваги склала близько 3,5 кілограма.…

Оцінити

0