Батькам

Депресія у батьків негативно впливає на психіку дитини

Дослідники з Медичної школи Північно-Західного Університету встановили: через те, що один з батьків страждає від депресії, дитина може битися, брехати, сумувати або відчувати тривогу. Причому, не важливо, у кого з батьків депресія, пише Psych Central. Згідно з даними попередніх досліджень, не тільки жінки страждають від післяпологової депресії. У чоловіка після народження дитини ризик депресії вище, ніж в будь-який інший момент його життя.

Фахівці проаналізували дані близько 200 пар із трирічними дітьми. Вони вивчили інформацію про наявність післяпологової депресії у добровольців. Крім того, вчені знову оцінили рівень депресії учасників, а також якість їх відносин з партнером і поведінку дитини.

Дослідження показало: депресія у кожного з батьків пов’язана як з негативними переживаннями дитини, так і з проблемами в його поведінці. Батьки, що страждали від післяпологової депресії, як і раніше мали симптоми розладу 3 роки опісля. Конфлікти між батьками не настільки негативно відбивалися на поведінці дитини, як депресія у його матері або батька.

Шкільне життя

Back to top button