Анонс

Вчителів запрошують на конкурс планів уроків природничих предметів

Задля інтеграції кращих медіаосвітніх практик у викладання природничих дисциплін, узагальнення досвіду впровадження медіаграмотності та активації медіаосвітнього потенціалу засобами інноваційних педагогічних технологій Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків  природничих дисциплін із елементами медіаграмотності (1-11 класи) в закладах загальної середньої освіти.

 Які навички мають розвивати конспекти уроків:

як розрізняти наукові факти та інтерпретувати їх, відмінність фактів від суджень;

  • формування критичного мислення;
  • вміння вирізняти достовірну інформацію, верифікувати інформацію, перевіряти достовірність джерел і створювати власні медіаповідомлення;
  • як досліджувати різні точки зору та різноманітні джерела;
  • як аргументувати власну думку, розрізняти причину і наслідок;
  • здатність самостійно інтерпретувати данні;
  • аналізувати і декодувати медіамеседжі із царини природничих наук;
  • ідентифікація методів, якими наукові меседжі передають медіа широкому загалу.

Всі плани-конспекти, подані на Конкурс, що відповідають його вимогам, будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність».

10 переможців конкурсу нагороджуються подарунковими сертифікатами еквівалентними 120 дол. США на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних у педагогічній діяльності.

Конкурс відбувається за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Internews.

Будь ласка, ознайомтеся з умовами проведення конкурсу.

За додатковою інформацією прохання звертатися до координатора конкурсу, менеджера медіаосвітніх програм АУП Оксани Волошенюк: електронна пошта оksana@aup.com.ua, тел: 067 504 98 02.

Останній термін подання проектів: 29 квітня 2019 року. Надсилайте роботи на адресу: info@aup.com.ua із зазначенням теми «Конкурс конспектів-уроків».

Back to top button