ФайлиШкільному психологу

Майстер-клас з педагогами “Квітучій світ свого “Я”

Автор: Катаєва Тетяна Вікторівна

Навчальний заклад: ШДС І ступеня “Перевесло”

Пояснювальна записка.

Майстер-клас – сучасна форма проведення навчального тренінгу-семінару для відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями. Метою заходу є підвищення професійного рівня учасників і обміну досвідом, розширення кругозору і опанування новітніх галузей психолого-педагогічного знання. Під час майстер-класу психолог розповідає і, що є більш важливим, демонструє техніки застосування на практиці нових технологій або методів. Принцип майстер-класу: “Я знаю, як це робити. Я навчу вас”. Майстер-клас – це двосторонній процес, і відносини “доповідач – слухач” є абсолютно необхідними. Безперервний контакт, практично індивідуальний підхід до кожного слухача – ось те, що відрізняє майстер-класи від всіх інших форм і методів навчання.

Мета: створення умов для формування досвіду, допомога педагогу в створені групової дружньої атмосфери взаємодопомоги, довіри, доброзичливого і відкритого спілкування.

Матеріал: мольберт, у якому замість полотна використане органічне скло у дерев’яній рамі, сухі та вологі ганчірки для витирання фарб на склі; посудини з водою для миття рук; ганчірки для витирання рук; матеріал для виготовлення пальчикових фарб: борошно, сіль, олія, клей ПВА, харчовий барвник, вода, миски.

Завантажити: Майстер-клас з педагогами “Квітучій світ свого “Я” (Розмір: 371.3 KB, Завантажень: 953)
Back to top button