Конспекти уроків основи здоров'я 6 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Урок ток-шоу «Стосується кожного»: Складові особистої гігієни. Догляд за шкірою (6 клас. Основи здоров’я) + Презентація

Автор: Шпирка Світлана Вадимівна

Навчальний заклад: Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Урок ток-шоу «Стосується кожного»

Тема. Складові особистої гігієни. Догляд за шкірою

Мета:

  • освітня: розглянути основні складові особистої гігієни, сформувати знання про шкіру та її похідні (волосся та нігті), ознайомити учнів з основними засобами по догляду за тілом підлітка та особливостями їх застосування;
  • розвиваюча: розвивати практичні навички догляду за шкірою, волоссям та нігтями, сприяти розвиткові вміння співпрацювати в колективі; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати, робити висновки;
  • виховна: виховувати бажання бути чистими й охайними, бережливе ставлення до свого здоров’я.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Форма уроку: урок – рольова гра.

Обладнання: мультимедійне обладнання та презентація, ілюстративний матеріал, засоби для догляду за тілом та обличчям, картки, зошити, підручники.

Методика проведення ток-шоу: Класичне ток-шоу являє собою трикутник: ведучий – запрошені співрозмовники (експерти) – глядач у студії.  Ток-шоу поєднує у собі прийоми журналістики та сценічні прийоми. Кожен з учасників ток-шоу, якою б не була його функція у програмі, одночасно є героєм  цього шоу. Ток-шоу відрізняється незвичайною тематикою та функціональною широтою жанрової різноманітності. Драматургія ток-шоу тісно пов’язана з основою цього жанру: питання – відповідь. В залежності від задачі, яку ставить ведучий на різних етапах програми, він використовує різні типи питань. Обов’язковими компонентами ток-шоу виступають гості, експерти. На ток-шоу обов’язково присутні в студії десятки глядачів.  Цей жанр дозволяє змоделювати будь яку ситуацію, дає зрозуміти, що проблема однієї людини, має не лише особистий характер, вона є загальною проблемою, на передачі можна запропонувати рішення проблеми. На цей час існує певна класифікація ток-шоу. За основу класифікації  взяли тематику програм. Класифікація складається з: суспільно значимих, психологічних, спеціалізованих та змішаних (присвячених певній події) випусків ток-шоу.

Завантажити: Урок ток-шоу «Стосується кожного»: Складові особистої гігієни. Догляд за шкірою (6 клас. Основи здоров’я) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 4.7 MB, Завантажень: 892)
Back to top button