Конспекти уроків української літератури 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Презентація: «Борис Олійник. Розповідь про поета. Проблема життєвого вибору, стоїчної позиції у вірші «Вибір» (8 клас. Українська література)

Автор: Трунденко Інна Петрівна

Навчальний заклад:  Крачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Презентація «Борис Олійник. Розповідь про поета. Проблема життєвого вибору, стоїчної позиції у вірші «Вибір» з української літератури для 8 класу створена відповідно до діючої програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська література. 5-12 класи» та підручника для 8 класу «Українська література» (Автори: Авраменко О.М., Дмитренко Г.К.).

Презентація складається з 19 слайдів, на яких демонструються цікаві ілюстрації  юних років поета, перші кроки до літературної сторінки, творча спадщина; ідейно – художнє значення поезії «Вибір»;   творчі завдання для учнів: робота в групах, літературний диктант «Ерудит».

Презентація наповнена матеріалом, який направлений на розвиток зорової пам’яті учнів, конкретизацію теоретичного матеріалу, а також формування умінь і навичок користуватися різними видами інформації на практиці.

Представлена робота може бути використана під час уроків української літератури у 8 класі.

Завантажити: Презентація: Презентація «Борис Олійник. Розповідь про поета. Проблема життєвого вибору, стоїчної позиції у вірші «Вибір» (8 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 10.4 MB, Завантажень: 816)
Back to top button