Позаурочна робота у початковій школіУсі уроки початкова школаФайли

Театралізоване свято для учнів 4 класу “Здоров’я дітей – багатство нації”

Автор: Михайлишин Галина Василівна

Навчальний заклад: ЗОШ I-II ступенів села Курівців

Тема. Здоров’я дітей – багатство нації.

Мета:

навчальна: допомогти учням усвідомити, що здоров’я – це великий дар не тільки для людини, але й для всього суспільства; розкрити значення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я;

розвивальна: формувати в дітей свідоме ставлення до власного здоров’я; розвивати кругозір, пам’ять, мовлення дітей;

виховна: сприяти усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; прищеплювати інтерес до занять фізичною культурою і спортом.

Обладнання:

Демонстраційні матеріали: плакати з висловами «Здоров’я — найдорожчий скарб», «Здоров’я більше варте, ніж багатство», «Здоровому пироги не вадять», «Здоров’я за гроші не купиш», «Здоров’я маємо — не дбаємо, а погубивши плачемо»,«Здоров’я — усьому голова»;  напис «Здоров’я бережіть доки малі, і мудрими ідіть по цій землі. Хай кожен з вас запам’ятає, що без здоров’я щастя не буває».

Музичне оформлення: «Якщо хочеш бути здоровим», “Чарівний вагон”, «Секрет здоров’я» (муз. О. Злотника, сл. О Вратарьова), «Здоров’я» (сл. В. Стебенєва, муз. В. Пеньковського, «Пісня на добро» (сл. і муз. Наталії Май).

Технічні засоби: комп’ютер, музичний центр.

Інтер’єр: Зала святково прибрана. На стінах вислови про здоров’я.

Завантажити: Театралізоване свято для учнів 4 класу "Здоров’я дітей – багатство нації" + Сертифікат (Розмір: 333.9 KB, Завантажень: 160)
Back to top button