Перший урокСценаріїФайли

Перший урок-квест у 2 класі «Україна – це ми!» + Презентація

Автор: Бєлік Людмила Миколаївна

Навчальний заклад: Первомайська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Тема: Україна – це ми!

Мета: Ознайомити учнів із найважливішими речами, без яких не може існувати жодна людина: Україна, рідний край, родина, друзі, мир, здоров’я і життя. Розширити і поглибити знання учнів про Україну, формувати  почуття належності до своєї країни, до її історії та традицій. Розвивати в учнів критичне мислення, творчі здібності, мовлення та прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом. Виховувати любов до рідного краю, прагнення своєю працею примножувати здобутки українського народу, а також бажання оволодівати основами здорового способу життя, навичками безпечної для здоров’я поведінки.

Обладнання: мультимедійна дошка, презентація, вислови та плакати про Україну, малюнки з краєвидами рідного краю, картки із завданнями, букви, назва уроку, написи з малюнками до теми уроку, мікрофон, пазли «карта України»,  лего,  картинки голуба, коровай, пам’ятки «Твоя безпека під час короно вірусу, фонограми пісень.

Механіка гри: на початку уроку, коли вчитель пропонує  учням прочитати тему уроку на дошші або на екрані з’являється картинка –  карта України, діти українці (хлопчик і дівчинка, так як далі буде створено дві команд із хлопчиків та дівчаток) і тема уроку «Україна – це ми!».

Завантажити: Перший урок-квест у 2 класі «Україна – це ми!» + Презентація (Розмір: 7.8 MB, Завантажень: 13954)
Back to top button