день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…» (5 клас. Українська література)

Автор: Трунденко Інна Петрівна

Навчальний заклад: Крачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…». Майстерне відтворення краси природи, вираження життєрадісності, патріотичних почуттів засобами художнього слова» з української літератури для 5 класу складається з 20 слайдів, на яких демонструється життєва доля Павла Тичини: місце народження, початкова та подальша освіта, літературна діяльність, пам’ять українців про митця; ідейно – художнє значення та художні особливості поезій «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…»; рубрики «Поміркуй», «Творча лабораторія учня».

Метою створення даної презентації є намір полегшити підготовку вчителя до уроку. Кожен учитель, використавши матеріали презентації, може створити власні розробки.

Презентація розрахована для вчителів української мови та літератури і може бути використана під час уроків української літератури у 5 класі.

Завантажити: Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять...» (5 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 6.2 MB, Завантажень: 1204)