Конспекти уроків української літератури 5 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…» (5 клас. Українська література)

Автор: Трунденко Інна Петрівна

Навчальний заклад: Крачківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…». Майстерне відтворення краси природи, вираження життєрадісності, патріотичних почуттів засобами художнього слова» з української літератури для 5 класу складається з 20 слайдів, на яких демонструється життєва доля Павла Тичини: місце народження, початкова та подальша освіта, літературна діяльність, пам’ять українців про митця; ідейно – художнє значення та художні особливості поезій «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять…»; рубрики «Поміркуй», «Творча лабораторія учня».

Метою створення даної презентації є намір полегшити підготовку вчителя до уроку. Кожен учитель, використавши матеріали презентації, може створити власні розробки.

Презентація розрахована для вчителів української мови та літератури і може бути використана під час уроків української літератури у 5 класі.

Завантажити: Презентація «Павло Тичина. Коротко про поета і край, де він народився. «Не бував ти у наших краях!», «Гаї шумлять...» (5 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 6.2 MB, Завантажень: 2615)
Back to top button