Нормативно - правове забезпечення трудового навчанняУсі уроки трудового навчанняФайли

Календарне планування варіативних модулів навчальної програми з трудового навчання 5-6 класи

Автор: Богданець Максим Іванович

Навчальний заклад: Козинцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Зміст модуля передбачає оволодіння учнями 5 (6) класів техноло­гією виготовлення народної ляльки – традиційного уподобання ма­лих і великих українців.

У першому розділі «Основи технології виготовлення народної ляльки» учні ознайомлюються з матеріалами, інструментами, при­стосуваннями, які використовуються для виготовлення народних ля­льок; обрядовими функціями народних ляльок, видами хатніх ля­льок; опановують технології і виготовляють ляльки вузлові, шиті, з пряжі та одяг для них.

Технології виготовлення запропонованих народних ляльок вра­ховують вікові особливості учнів 5-6 класів.

Зміст другого розділу «Проектування, виготовлення та оздоблен­ня народної ляльки» передбачає виконання проекту.

У третьому розділі «Презентація виготовлених виробів» програ­мою передбачено презентацію спроектованих і виготовлених виро­бів.

Для виготовлення народних ляльок не варто добирати складні технології. Особливе значення для кожного «творця» ляльки має її одяг, оздоблення. Спроектована та виготовлена лялька повинна мати для учнів практичне застосування (як іграшка, оберіг, сувенір тощо).

Під час виконання робіт необхідно приділяти увагу правилам безпечної праці, організації робочого місця та санітарно-гігієнічним вимогам.

Завантажити: Календарне планування варіативних модулів навчальної програми з трудового навчання 5-6 класи + Сертифікат (Розмір: 602.2 KB, Завантажень: 3933)
Back to top button