Календарне планування варіативних модулів навчальної програми з трудового навчання 5-6 класи
Автор: Богданець Максим Іванович
Навчальний заклад: Козинцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Зміст модуля передбачає оволодіння учнями 5 (6) класів технологією виготовлення народної ляльки – традиційного уподобання малих і великих українців.
У першому розділі «Основи технології виготовлення народної ляльки» учні ознайомлюються з матеріалами, інструментами, пристосуваннями, які використовуються для виготовлення народних ляльок; обрядовими функціями народних ляльок, видами хатніх ляльок; опановують технології і виготовляють ляльки вузлові, шиті, з пряжі та одяг для них.
Технології виготовлення запропонованих народних ляльок враховують вікові особливості учнів 5-6 класів.
Зміст другого розділу «Проектування, виготовлення та оздоблення народної ляльки» передбачає виконання проекту.
У третьому розділі «Презентація виготовлених виробів» програмою передбачено презентацію спроектованих і виготовлених виробів.
Для виготовлення народних ляльок не варто добирати складні технології. Особливе значення для кожного «творця» ляльки має її одяг, оздоблення. Спроектована та виготовлена лялька повинна мати для учнів практичне застосування (як іграшка, оберіг, сувенір тощо).
Під час виконання робіт необхідно приділяти увагу правилам безпечної праці, організації робочого місця та санітарно-гігієнічним вимогам.
Завантажити: Календарне планування варіативних модулів навчальної програми з трудового навчання 5-6 класи + Сертифікат (Розмір: 602.2 KB, Завантажень: 3904)